Witamy na stronie Biegu !

Na początku kwietnia 2014 roku możemy Was powitać na stronie Grójeckiego Biegu Ulicznego. Strona powstała z myślą o miłośnikach biegania z Grójca i nie tylko… po trzech latach od zorganizowania 1. Grójeckiego Biegu Ulicznego. Ma oddawać klimat i charakter naszego biegu, organizowanego przez biegaczy i dla biegaczy.

W ramach przygotowań do promocji 4. edycji biegu, stworzyliśmy stronę Grójeckiego Biegu Ulicznego. Znajdziecie tutaj informacje organizacyjne na temat samego biegu oraz akcji Biegam Bo Lubię w Grójcu. 

 Jak pamiętacie, we wrześniu 2011 r. Grójec dołączył do miast organizujących biegi uliczne.  Czas mija nieubłaganie, za nami już trzy edycje Grójeckiego Biegu Ulicznego „Śladami Haruki Murakamiego”. Z kronikarskiego obowiązku:

  1. bieg odbył się w przepięknej słonecznej aurze 24 września 2011 r. W imprezie udział wzięło ponad 100 miłośników biegania i jazdy na rolkach z całego Mazowsza.
  2. bieg odbył się w chłodnej deszczowej aurze 23 września 2012 r. Mimo to w imprezie uczestniczyło ponad 300 miłośników biegania i jazdy na rolkach z całego Mazowsza
  3. bieg odbył się w pogodnej aurze 21 września 2013 r.  Wzięło w nim udział ok. 400 uczestników, z czego ponad 200 to dorośli miłosnicy biegania i jazdy na rolkach

Koncepcja i realizacja: www.signovum.pl na podstawie materiałów własnych i www.gosmazowsze.pl. Strona powstała dzięki współpracy ze Starostwem Powiatowym w Grójcu w ramach promocji wydarzeń sportowych odbywających się na terenie Powiatu Grójeckiego. Autorem większości zdjęć jest Andrzej Chomczyk – Sztuka Kadru www.sztukakadru.pl.

Stowarzyszenie Signovum, Mariusz Pachocki

www.signovum.pl