Strona internetowa

Oddajemy do użytkowania stronę Sady Mrozea, opartą systemie na Joomla! – wolnym oprogramowaniu dostępnym na licencji GNU GPL.

Mamy nadzieję na sukcesywny wspólny rozwój naszej strony i prezentowanych na niej treści. Naszym celem jest stworzenie społeczności Mrozea i wybudowanie długotrwałych relacji z sympatykami naszych produktów, tworzonych dla uciechy podniebienia. Chcemy, aby trafiły do Was produkty, soki, nalewki czy inne trunki pochodzące z naszych sadów. Zależy nam również na tym, aby strona była również tworzona przez internautów.

Nasza strona daje możliwości personalizacji ustawień przeglądanej strony. Jeśli chcesz zmienić układ prezentowanych treści, typ wykorzystywanych menu, styl kolorystyczny użyty na stronie, możesz to zmienić poprzez:

  • CPANEL – panel kontrolny w prawej górnej części przeglądarki,
  • Menu NAWIGACJA w menu strony,
  • Funkcje kontrolne dostępne w stopce strony.
Funkcje Bloga

Jeśli poczujesz się związany z naszą społecznością, zawsze możesz zajrzeć na nasze blogi, będziemy się starać być aktywni pod tym względem. Możesz być również twórcą swojego blog@Mrozea !

Wrapper

Umożliwia osadzanie treści pochodzących z zewnętrznych aplikacji  i stron internetowych w układzie naszej strony Joomla! Dziękujemy redakcji krainacydru.pl za wyrażenie zgody na korzystanie z materiałów zgromadzonych na stronie www.krainacydru.pl.