Celsium i Grójecka Dycha

W dniu 19 września 2015 r. w Grójcu Celsium, tak jak w zeszłym roku bierze udział w biegu, który cieszy się dużą popularnością. Firma Celsium wystawia firmowe stanowisko oraz przygotowuje nagrody dla uczestników – mieszkańców Grójca i upominki dla każdego dziecka biorącego udział w zawodach.

Aby zachęcić Grójczan do uczestnictwa w biegu głównym na 10 km, firma Celsium przygotowala dla najlepszych biegaczek i biegaczy talony do zrealizowania w sklepie sportowym. Wyróżnienie podczas imprezy otrzymają również najstarsza uczestniczka i najstarszy uczestnik biegów.

Dzieci i młodzież, którzy ukończą bieg otrzymają od Celsium odblaskowe zawieszki, idealne do noszenia przy plecakach i tornistrach. Dodatkowo na stoisku firmowym będzie poczęstunek dzieci energetycznym batonikiem z witaminami, a dla bardzo rozgrzanych biegaczy woda na ochłodę.

Dzieci i młodzież z Uczniowskiego Klubu Sportowego Celsium godnie reprezentowali Celsium w zeszłym roku i przywieźli z Grójca 3 medale. Podczas V edycji biegów również zobaczymy podopiecznych UKS Celsium. Mamy nadzieję na liczne uczestnictwo oraz kolejne sukcesy reprezentantów UKS Celsium.