Pytania i odpowiedzi

D1-logo3

 • Po wysłaniu zgłoszenia internetowego od razu należy wnieść opłatę startową. Opłaty startowe rozliczane są za pomocą systemu płatności elektronicznych http://kalendarzbiegowy.pl/iv-grojecki-bieg-uliczny.

  Po kilku godzinach od wniesienia płatności zawodnik powinien pojawić się na liście startowej. Jest to równoznaczne z zaksięgowaniem opłaty startowej.

  Jeśli występują problemy z płatnościami to skontaktuj się z organizatorem sport@gosmazowsze.pl.

 • Mam problem z opłaceniem startu. Po rejestracji w biegu i przejścia do płatności, nie widzę swojego banku. Co muszę zrobić?

  W panelu płatności PayU są tylko banki, które mają system automatycznych płatności online. Cały proces rejestracji i płatności trwa tylko kilka minut.

  Osoby, które nie mają rachunku w tych bankach mogą zapłacić:
  1) Kartą do bankomatu dowolnego banku jeśli karta do bankomatu jest w systemie Visa lub Mastercard.

  Jeśli znajdą się takie osoby, które nie mają karty do bankomatu, mogą one:
  1) Podać wszystkie dane do rejestracji i poprosić znajomego o zapłacenie lub
  2) Skontaktować się z organizatorem w celu ustalenia sposobu rejetracji i płatności (kontakt@signovum.pl). Pomożemy w rejestracji i opłacie startowej.
  3) Dla osób pozostałych (stanowiących niewielki margines) proponujemy wpłatę w dniu zawodów.

  • PKS Grójec: dla osób spoza Grójca możliwy jest dojazd na imprezę z wykorzystaniem komunikacji PKS. Najlepsze połączenie jest z Warszawy.
  • Więcej informacji: http://www.pksgrojec.pl/rozklad.php
  • Po dojeździe: należy ul. Piłsudskiego kierować się w kierunku Urzędu Gminy i Miassta Grójec. To ok. 600m na wschód od dworca PKS.